Ofis Mobilyaları

Şık, tasarımsal açıdan kullanışlı, malzeme olarak sağlam, ömür olarak uzun yıllar dayanıklı Ofis mobilyalarımız sizlerle. Ofislerinizde farklılık yaratmak, şıklığı, sadeliği ve gözalıcılığı ön plana çıkartmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Özel tasarımlara sahip Ofis mobilyalarımız sayesinde hayalinizdeki ofisi yaratmanız çok kolay !

Şıklığın, zerafetin, kalite ve konforun ön planda tutulduğu, ekonomik ve ödeme koşulları konusunda oldukça cazip ofis ürünlerimize gözatmanızı tavsiye ederiz...
 

BirofisFinal Makam Yönetici Masası Takımı B02-0013 Ofis Mobilyaları

Bir iş yeri için en önemli etkenlerin başında vizyon gelir. Müşteriler için ön yargı oluşumunda pozitif ya da negatif bakışı sağlayan ilk unsur da dekorasyon ve ofis mobilyalarının nasıl bir görsel sunum yaptığıdır. Tabi bunu sağlayan ofis mobilyaları görsel açıdan oldukça etkileyici bir dizayna sahip olmalı ve çalışan personel açısından da tüm beklentiyi karşılayabilecek konforu sağlayabilmelidir. Ofis mobilyaları aynı zamanda iş yerinin aktif olarak kullanılan ürünlerinden olma özelliğine sahip olduğundan üretiminde kullanılan malzemeler de oldukça kaliteli ve sağlam seçilmeli bu şekilde kısa sürede sorun oluşturmayıp yıllarca ilk günkü gibi bir görünüme ve ergonomiye olanak vermelidir.

 Final Sport Yönetici Masası Takımı B02-0027Yıllarca çeşitli ürün üretimlerinde test'ler uygulanmış ve hem idari hem de diğer ofis çalışanları için koltuk, masa ya da grup çalışma düzenleri için farklı dizayn türleri denenmiştir. Amaç çalışan kişilerin uzun saatler kullandıkları ve ayrılmadıkları bu alanlarda çok daha yüksek bir performans sergileyerek çalışabilmelerine olanak sağlamak olmuştur. Kısa bir zaman dilimi içinde fark edilmiyor olsa da bugün uzun vadede sabit kullanılan bir ofis mobilyasının nasıl bir forma sahip olduğu sağlık açısından oldukça önemli olmakta ve görsel olarak da firmanın imajını oldukça etkili bir biçimde yansıtmaktadır. Bu açıdan oldukça önem arz eden ofis mobilyası üretiminde en iyi malzemeler ile en başarılı üretimleri gerçekleştiren birofis.com ürünlerinin taşıdığı marjinal çizgi ile de daima iş yerlerini modern çağa uygun atmosferde yaşatmaktadır.

Yönetici masalarından ortak çalışma gruplarına, sehpalardan dolaplara kadar tüm ürünlerde kaliteden ödün verilmeden profesyonel bir ekip tarafından en başarılı ofis ürünlerini imal ediyor ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firmanıza uygun olarak, belirttiğimiz gibi firma prestijinize uygun olarak üretilen mobilya modellerimizden firmanıza ürün seçebilirsiniz. Ayrıca gün boyunca rahat edebileceğiniz ve görsel olarak son trendlere göre tasarlanmış mobilyalarımızı incelemekten kaçınmayın.

Exen 4 Lü Workstation B02-0205
Birofis.com


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.