Anka Mimarlık


Çalışan Her Bireyin Yaşamındaki Tüm Vaktindeki En Fazla Zamanı Harcadığı Yaşam Alanı Olan İşletmelerinizdeki, Fabrikalarınızdaki Ofislerinizin Dekorasyonlarını Tasarlamak Ve Uygulamak Siz Değerli Müşterilerimizin İşletmesine Yâda Kurumuna Özel En Mükemmel Dekorasyonu Ve Bu Dekorasyona Uygun Ofis Mobilyalarını Tasarlamak Ve Tasarladıklarını Gerçeğe Dönüştürmek Bir Uzmanlık İşidir.İşte Tam Da Burada Devreye Anka Mimarlık Ve Onun Bir İştiraki Olan Birofis Ofis Mobilyaları Devreye Girmektedir.

Birofis Ofis Mobilyaları Ve Anka Mimarlık İle Sizlerin Ofisleri İçin Yaşanılır Mekânlar Oluşturmanın Yanında Bu Mekânlarda Kullandığınız Mobilyalar İçin Ve Fonksiyonel Çözümler Üretmektedir.
Büronuz Yâda Ofisinizin İhtiyacına Göre En Şık, En Fonksiyonel, En Modern, En Yaşanılır Olmasının Yanında Günümüz İhtiyaçlarına Uygun Yaşam Alanlarını Oluşturacak Mobilya Tasarımlarını Yapan Anka Mimarlık Ve Birofis En Kaliteli Malzemelerle Ve Üretim Teknolojisiyle Ofisinizi Tekrar Yeniden, Yeni Baştan Oluşturabilmektedir.

Ayrıca Modern Dekorasyon Ve Aksesuar Ürünleri İle Siz Değerli Müşterilerine Binlerce Seçenek Sunma Fırsatını Birofis E-Ticaret Web Sitesi Aracılığı İle Yakalamış Bulunmaktayız.

Kurumsal Ofis Dekorasyonunda Yıllarca Elde Ettiği Deneyimler Neticesinde Uzmanlaşan Ve Profesyonelleşen Anka Mimarlık Ve Bunun Yanında Ofis Mobilyaları Ve Mobilya Üretiminde Zaten Profesyonel Olan Anka Mimarlık Kadroları Ve Yöneticileri Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Verme Arzusundadır.

Dünyaca Tanınan Bir Marka Olma Yolunda İlerleyen Firmamız Anka Mimarlık Ve Birofis Markalarını Da Arkasına Alarak Mevcut Ürünleri Ve Gelecekte İlave Olacak Ürünleri İle Siz Değerli Müşterilerine Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşullarını Sizlere Sunmayı Amaç Edinmiş Bulunmakta Ve Bu Hedefine Emin Adımlarla İlerlemektedir.

Saygılarımızla,

Anka Teknik Yapı

Dekorasyon Mimarlık İnşaat

Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.