“Anka Mimarlık | Birofis” Dekorasyon Uygulamaları

Artık firmanızın kurumsal etkisini ofislerinize gelen herkese kıyas kabul etmeyecek bir şekilde yansıtacaksınız...

Nasıl mı?

Tabii ki... Anka Mimarlık ve Birofis ile beraber...

Siz değerli müşterilerimiz adına tasarımları yapılan ve üretilen Modern mobilyalar (Yönetici takımıMakam takımıVip takımlar) ofislerinizdeki prestijli mobilya ihtiyacına büyük ölçüde çözüm sağlayacaktır... 

İhtiyaçlarınız doğrultusunda üretilen ürünlerin tamamında en üst kalite ve marka malzemeler (Ahşap, Mdf, Melaminli Yonga Levha, v.b. Ürünler) kullanılmakta olup, ayrıca marka olarak kendilerini kanıtlamış kalite ve uygunluk konularında sorunsuz aksesuarlar ile birleşen ürünler oluşturulmaktadır... 

Kalitesinden taviz vermeyen Anka Mimarlık ürünlerinde üst yüzey işlemlerinde kullanılan malzemelerinde herkes tarafından geçerliliği ve kalitesi ispatlanmış markaları kullanmaktadır. İhtiyaca ve kullanım amacına göre polyester, poliüretan, akrilik olarak üst yüzey işlemleri gerçekleştirebilmektedir... 

Çalışma alanlarına ve gruplarına uygun ve modüler olarak üretilen mobilyaların değişken tasarımlara sahip olan ürünlerimizin işletmelerinizdeki yaşam alanı olan ofis dekorasyonuna sizlerin belirleyeceği renk seçenekleri ile farklılık katacak, çağın getirdiği ofis mobilyaları tasarımıyla kurumsal görünümü elde edeceksiniz... 

Şimdi Mevcut Ofisiniz için modern tasarımlarımız sizleri bekliyor. Modern ofis mobilyaları üretimini yapan Anka Mimarlık günümüzün ihtiyaçlarının getirdiği mobilya dekorasyonları ve ofisiniz için tasarladığımız ürünleri sizler için üretiyor. 

Ofisinizin tasarımı ile kurumsal gücünüzü ofise yansıtacak, ziyaretçi ve müşterilerinize ofisinizin modern bir kuruluş olduğunu gösterebileceksiniz...

Saygılarımızla,

Anka Teknik Yapı

Dekorasyon Mimarlık İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Döviz Kurları
USD
:
5.56147 TL
EUR
:
6.40342 TL

Ofis Mobilyaları

Türkiyenin en büyük imalatcı ve mimarlık firması olarak; birofis.com; siz değerli müşterilerimizin için ofis mobilyaları ürünlerinde şıklık,  kaliteli tasarım ve rahatlığa önem vermekteyiz. Ürün katagorilerimiz içinden beğeneceğiniz ofis ve büro mobilyaları nda kalite ve uygun fiyat yanında ofisinizde rahatlık ve huzuruda bulacaksınız. Sorularınız için Online Sipariş hattından arayabilirsiniz. Profosyonel ekibiz ile size daha iyi çalışma mekanları tasarlıyoruz...

Birofis Ofis Mobilyaları

Sitemizi Tavsiye Edin!..

Ofis Masaları

Yönetici masasıpersonel masası, toplantı masası ile dörtlü ve ikili workstation ürün grubu en az diğer ürünlerimiz kadar itina gösterdiğimiz ürünlerimizdir. yönetici masaları, personel masaları, workstation ve toplantı masaları kategorimizde ergonomik ve hesaplı çeşitlerimiz ile sizi ve tarzınızı yansıtan yenilikçi ürünlerimizi, birinci sınıf işçilik ve üstün malzeme kalitesi ve garantisi ile sizlere sunuyoruz.

Her türlü Ofis mobilyası grubu ürünlerde en kaliteli ürünler en iyi fiyatlarla BirOfis ayrıcalığı ile şimdi web sitemizde.

ofis mobilyaları

birofis

Mobilya ve diğer ürünlerinin tamamında yoğunlaştığımız konu ise;
görsel açıdan şık,
fonksiyonellik açısından kullanıma ve ihtiyaçlara uygun,
malzeme olarak dayanıklı,
kullanım ömrü açısından uzun yıllar kullanabileceğiniz ofis mobilyalarımız siz değerli müşterilerimizin kullanımı için...
Siz müşterilerimizin ofislerinde farkındalık yaratmak, fonksiyonellik, zarafet ve şık sadeliği ön plana çıkartmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Hem size hem de kurumunuza özel tasarımlara sahip olabilecek ofis mobilyalarımız sayesinde hayalinizdeki ofisi yaratmanız şimdi çok kolay!
Şıklığın, fonksiyonelliğin, zarafetin, kalitenin ve konforun bir arada olduğu, ekonomiklik açısından da ödeme koşulları konusunda oldukça cazip olan ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz...

Bir iş yeri için en önemli etkenlerin başında vizyon gelir. Müşteriler için ön yargı oluşumunda pozitif ya da negatif bakışı sağlayan ilk unsur da dekorasyon ve ofis mobilyalarının nasıl bir görsel sunum yaptığıdır.
Tabi bunu sağlayan ofis mobilyaları görsel açıdan oldukça etkileyici bir dizayna sahip olmalı ve çalışan personel açısından da tüm beklentiyi karşılayabilecek konforu sağlayabilmelidir. Ofis mobilyaları aynı zamanda iş yerinin aktif olarak kullanılan ürünlerinden olma özelliğine sahip olduğundan üretiminde kullanılan malzemeler de oldukça kaliteli ve sağlam seçilmeli bu şekilde kısa sürede sorun oluşturmayıp yıllarca ilk günkü gibi bir görünüme ve ergonomiye olanak vermelidir.
Yıllarca çeşitli ürünlerimizde değişik testler (tse onaylı) uygulanmıştır. Amaç çalışanların uzun saatler kullandıkları ve ayrılamadıkları bu alanlarda çok daha yüksek bir performans sergileyerek çalışabilmelerine olanak sağlamak olmuştur.
Kısa bir zaman dilimi içinde fark edilmiyor olsa da bugün uzun vadede sabit kullanılan birofis mobilyasının nasıl bir forma sahip olduğu sağlık açısından oldukça önemli olmakta ve görsel olarak da firmanın imajını oldukça etkili bir biçimde yansıtmaktadır.
Bu açıdan oldukça önem arz eden ofis mobilyası üretiminde en iyi malzemeler ile en başarılı üretimleri gerçekleştiren birofis.com ürünlerinin taşıdığı marjinal çizgi ile de daima modern iş yerlerini yaşatan çağa uygun atmosferde yaşatmaktadır.
Yönetici masalarından ortak çalışma gruplarına, sehpalardan dolaplara kadar tüm ürünlerde kaliteden ödün verilmeden profesyonel bir ekip tarafından en başarılı ofis ürünlerini imal ediyor ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Firmanıza uygun olarak, belirttiğimiz gibi firma prestijinize uygun olarak üretilen mobilya modellerimizden firmanıza ürün seçebilirsiniz. Ayrıca gün boyunca rahat edebileceğiniz ve görsel olarak son trendlere göre tasarlanmış mobilyalarımızı incelemekten kaçınmayın.

Birofis online satış mağazası

Ofisinizin kendi beğeniniz ve şartlarınıza uygunluk kriterlerinize göre oluşturmak istiyorsanız bu sektöre uzun yıllar hizmet etmiş olan birofis online satış mağazası sizler için daha sağlıklı ve iyi bir hizmet bulabileceğinize emin olabilirsiniz.
Uygun fiyatları ve ödeme koşulları ile de kendi farkını ortaya koyan birofis kullanılan materyal yönünden en dayanıklı olan malzemeleri seçerek şartlara uygunluk ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Ofis mobilyası ve dekorasyonu

Ofisinizin çalışanları ve ziyaretçileri açısından da en belirleyici kriterlerden biridir.
Bunun yanında renk, desen, doku seçimi ve bunlarının birbiri ile uyumu da bir o kadar değerlidir.


Ofis koltuğu

Ofis koltuğu ürünlerinin seçimi için de birçok değişik ve farklı ürün alternatiflerimiz bulunmaktadır.
Şartlara uygunluk vasıflarını taşıyan ve kaliteli ürünlerimiz konusunda ise garantili olmasından yanında uzun yıllar boyunca kafanız ağrımadan rahat bir şekilde kullanarak bu yapılan alış veriş ilişkisinden sizin karlı çıkacağınız muhakkaktır.
Ofis koltukları (büro koltuğu) çalışma zamanınızın içinde en çok zaman geçirdiğiniz ürünler olduğu için birofis koltuklarının rahat bir o kadarda konforlu olması sizler için bir hayli önemlidir.
Büro koltukları (ofis koltuğu) renk, desen ve doku seçenekleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.
Mimari dekorasyon hizmeti
Yapılan araştırma ve geliştirmeler sonucunda anlaşılmıştır ki ofis mobilya ve koltukları ve hatta ofisin genel dekorasyonu çalışan personel üzerinde oldukça etkili olmakta performans ve verim birbirine paralel bir şekilde doğru orantılı olarak artmaktadır kaldı ki ofisinizi ziyarete gelen kişiler açısından da vazgeçilmez bir mekân halini alabilmektedirler.
Hatta bu yapılan işlem bir mimari dekorasyon hizmeti ile birleştirilebilir ise daha da etkili olacaktır. bu yüzden birofis ürünlerinde ekonomik fiyatlar ve şartlara uygunluk taşıyan ofis mobilyaları ve ofis koltukları ürünlerimiz mevcuttur.
Ofis mobilyası denilince akla birçok referansı ve hizmet şartlara uygunluk ve kalite belgeleri ile adından bolca söz ettiren birofis bu sektörde sürekli yeni teknolojileri ürünlere uygulayarak kişilere daha uygun ve ferah ortamlarda çalışma imkânları sağlamaktadır.
Bu ürünler sizin mekânlarınızın birer yansıması olarak sizleri ve kurumunuzu temsil edeceği için seçimlerinizi şık, zengin ve ağır görünümlü mobilyalardan seçmeniz hem sizin hem de kurumunuzun bağlı olduğu sektördeki diğer unsurların dikkatini çekecektir.
Sitemiz üzerinden de birçok ürün ve model seçeneğine sahip olan birofis şartlara uygunluk ve mevcut kalite standartlarına uygun şekilde hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.


Ofis dekorasyon

Dekorasyon ve mobilya sektörünün ofis mobilyası (büro mobilyası), büro koltuğu (ofis koltuğu) ve dekorasyon ihtiyacını karşılayan birofis bu konuda ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermektedir.
Tüm bu anlatılanların farkına varmak için http://www.birofis.com/ Web adresine bir göz atmanız yeterli olacaktır...


Hizmet verdiğimiz ana kategorilerimiz:
ofis koltukları
ofis mobilyaları
yönetici ofis takımları
sandalye ve tabure
ofis aksesuarları
eğitim mobilyaları
anka mimarlık hizmetleri
dekorasyon hizmetlerimiz
ofis teknoloji
ofis kırtasiye

Forum ve SSS

Büro Mobilyaları


Türkiye'nin
en büyük ofis mobilyaları ve büro mobilyaları satıcısı BirOfis olarak en kaliteli ürünleri üreterek en iyi fiyatlara vermeye devam ediyoruz. ofis ve büro mobilyaları ürünlerinin yanı sıra workstation, ofis koltukları ve büro koltukları dalında da en kaliteli ürünleri yine en hesaplı fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Ofis ve büro mobilyaları gurubundan, workstation ürünlerine ve ofis ve büro koltukları kategorisine kadar imalattan teslimata ve satış sonrası profesyonel hizmetler sadece BirOfis de...

Birofis

Büro Mobilyaları

Anka Mimarlık

Çalışan Her Bireyin Yaşamındaki Tüm Vaktindeki En Fazla Zamanı Harcadığı Yaşam Alanı Olan İşletmelerinizdeki, Fabrikalarınızdaki Ofislerinizin Dekorasyonlarını Tasarlamak Ve Uygulamak Siz Değerli Müşterilerimizin İşletmesine Yâda Kurumuna Özel En Mükemmel Dekorasyonu Ve Bu Dekorasyona Uygun Ofis Mobilyalarını Tasarlamak Ve Tasarladıklarını Gerçeğe Dönüştürmek Bir Uzmanlık İşidir.

İşte Tam Da Burada Devreye Anka Mimarlık Ve Onun Bir İştiraki Olan Birofis Ofis Mobilyaları Devreye Girmektedir.

Birofis Ofis Mobilyaları Ve Anka Mimarlık İle Sizlerin Ofisleri İçin Yaşanılır Mekânlar Oluşturmanın Yanında Bu Mekânlarda Kullandığınız Mobilyalar İçin Ve Fonksiyonel Çözümler Üretmektedir.

Büronuz Yâda Ofisinizin İhtiyacına Göre En Şık, En Fonksiyonel, En Modern, En Yaşanılır Olmasının Yanında Günümüz İhtiyaçlarına Uygun Yaşam Alanlarını Oluşturacak Mobilya Tasarımlarını Yapan Anka Mimarlık Ve Birofis En Kaliteli Malzemelerle Ve Üretim Teknolojisiyle Ofisinizi Tekrar Yeniden, Yeni Baştan Oluşturabilmektedir.

Ayrıca Modern Dekorasyon Ve Aksesuar Ürünleri İle Siz Değerli Müşterilerine Binlerce Seçenek Sunma Fırsatını Birofis E-Ticaret Web Sitesi Aracılığı İle Yakalamış Bulunmaktayız.

Kurumsal Ofis Dekorasyonunda Yıllarca Elde Ettiği Deneyimler Neticesinde Uzmanlaşan Ve Profesyonelleşen Anka Mimarlık Ve Bunun Yanında Ofis Mobilyaları Ve Mobilya Üretiminde Zaten Profesyonel Olan Anka Mimarlık Kadroları Ve Yöneticileri Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Verme Arzusundadır.

Dünyaca Tanınan Bir Marka Olma Yolunda İlerleyen Firmamız Anka Mimarlık Ve Birofis Markalarını Da Arkasına Alarak Mevcut Ürünleri Ve Gelecekte İlave Olacak Ürünleri İle Siz Değerli Müşterilerine Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşullarını Sizlere Sunmayı Amaç Edinmiş Bulunmakta Ve Bu Hedefine Emin Adımlarla İlerlemektedir.

Saygılarımızla,

Anka Teknik Yapı

Dekorasyon Mimarlık İnşaat

Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.